You are currently viewing  „Szalone Bajeczki z Dziadunia Teczki”

 „Szalone Bajeczki z Dziadunia Teczki”

4 października 2022 roku oddziały zerówek oraz klasy 1-3 naszej szkoły wybrały się do Małopolskiego Centrum Dźwięku
i Słowa w Niepołomicach na spektakl teatralny pt. „Szalone bajeczki z Dziadunia Teczki”. W przedstawieniu wykorzystano wiersze Jana Brzechwy i Juliana Tuwima. Życiowa nauka została przedstawiona dzieciom w zabawny sposób. Aktorzy wchodzili w interakcje z dziecięcą publicznością, która z wielkim zaangażowaniem brała udział w spektaklu.
Bajkowa sceneria i znakomita, żartobliwa gra aktorów sprawiły, że przez cały czas słychać było śmiech małych widzów. Dodatkową atrakcją dla dzieci było zaproszenie ich na scenę i wzięcie udziału wspólnie z aktorami w inscenizacji wiersza „Rzepka”. Na koniec wszyscy razem z aktorami zaśpiewali piosenkę „Fantazja”. Uczniowie w wyśmienitych nastrojach wrócili do szkoły.