You are currently viewing SUKCES NASZEJ SZKOŁY W KONKURSIE NO PROMIL, NO PROBLEM

SUKCES NASZEJ SZKOŁY W KONKURSIE NO PROMIL, NO PROBLEM

Dnia 3 grudnia b.r. odbył się gminny etap konkursu na napisanie i wykonanie piosenki RAP w ramach kampanii No promil, no problem. Konkurs miał na celu stworzenie utworów o tematyce dotyczącej szkód, jakie powodują nietrzeźwi kierowcy. Wyłonione w eliminacjach szkolnych klasy 4a, 6c i 8e zaprezentowały autorską piosenkę i przygotowany do niej układ choreograficzny. Jury, któremu przewodniczył raper Roman Lachowolski, znany pod pseudonimem artystycznym Bosski, wyłoniło zwycięzców. I miejsce zajęli uczniowie klasy 8e, a drugie miejsce uczniowie kl. 4a. Dodatkową nagrodę dla najlepszych wokalistów otrzymali Wojtek i Dawid z kl. 8e, a cała klasa ósma będzie uczestniczyć w nagraniu teledysku rapera promującym trzeźwość kierowców. Uczniowie, biorący udział w konkursie odnieśli ogromny sukces, wykazali się kreatywnością, twórczym sposobem realizacji tematu, pomysłowością, talentem i niezwykłym zaangażowaniem. Joanna Jasińska - Bień, Renata Kołodziej