You are currently viewing Przerwa na czytanie

Przerwa na czytanie

Drodzy Uczniowie, Nauczyciele i Rodzice.

Zapraszamy całą społeczność szkolną do wzięcia udziału w IV MIĘDZYNARODOWEJ EDYCJI VIII OGÓLNOPOLSKIEJ AKCJI BICIA REKORDU W CZYTANIU NA PRZERWIE.

Akcja odbędzie się w najbliższy wtorek 17 października. Niech ten dzień będzie wyjątkowy. Niech każdy uczeń spędzi choć jedną przerwę na czytaniu książki, a korytarze szkolne i czytelnia biblioteki zapełnią się zaczytaną młodzieżą.

Nauczycieli zerówek i klas pierwszych prosimy o zrobienie przerwy:)  w nauce na PRZERWĘ NA CZYTANIE.  Akcja może być też świetną okazją do zaproszenia rodziców czy nauczycieli bibliotekarzy do przeczytania dzieciom krótkiej książeczki.

Pokażmy wspólnie, że SP nr 2 kocha książki!!!

Koordynatorzy akcji

Nauczyciele bibliotekarze