You are currently viewing Rodzinny konkurs plastyczny „Jesienne Cudaki”

Rodzinny konkurs plastyczny „Jesienne Cudaki”

Dnia 03.10.2022r. jury w składzie P. Anna Borejczuk – Kupczyk,  P. Agata Łącka i P. Mikołaj Schabowski dokonało oceny zgłoszonych 28 prac na konkurs „Jesienne cudaki”. Rodzinny konkurs kierowany był do dzieci z oddziałów przedszkolnych. Zadaniem było wykonanie pracy przestrzennej z darów jesieni tj. owoców, warzyw, kasztanów, żołędzi, jarzębiny, liści itp.

Dnia 10.10.2022r nastąpiło uroczyste ogłoszenie wyników oraz wręczenie dyplomów i nagród.

Laureatami konkursu zostali:

I miejsce Maciej Stachańczyk

II miejsce Iga Dębowska i Bartosz Jaworski

III miejsce Amelia Gąsłowska i Dawid Kurczyna.

Wyróżnienia:

  1. Aleksandra Zakrzewska
  2. Ignacy Korzeniowski.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy.