You are currently viewing Dzień Mamy i Taty

Dzień Mamy i Taty

Uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty.

Cóż za goście znakomici tak odświętnie się ubrali?

Nie wiesz? Popatrz! To Rodzice nasi kochani

Na dzień Taty i Mamy tutaj zawitali.

Takimi słowami uczniowie klasy 3 c, powitali swoich kochanych Rodziców na uroczystości z okazji Dnia Mamy i Taty.

Uczniowie dla Rodziców przedstawili spektakl w języku angielskim „Szalona historia, czyli  pomieszanie bajek”.
Nad realizacją przedstawienia czuwała pani Kasia, która uczy w tej klasie języka angielskiego. Następnie uczniowie zaprezentowali montaż słowno – muzyczny. Były wiersze i piosenki dla Rodziców i moc życzeń z serca płynących.
Na zakończenie uczniowie dla swoich Rodziców zaśpiewali „Sto lat” oraz wręczyli własnoręcznie wykonane upominki. Mamy zostały obdarowane piękną różą. To było wspaniałe spotkanie. Nie brakowało łez i wzruszeń.
Dziękujemy Rodzicom za uczestnictwo w tej wspaniałej uroczystości.