You are currently viewing Drodzy Uczniowie

Drodzy Uczniowie

bardzo cieszymy się, że już niedługo będziemy mogli się z Wami zobaczyć. Za nami bardzo trudny czas i dlatego zależy nam, aby najbliższe dni były dla wszystkich powodem do radości i uśmiechu.
Bardzo za Wami tęskniliśmy dlatego, aby ułatwić Wam powrót do szkoły wprowadzamy tzw. OKRES OCHRONNY, który będzie obowiązywał dla klas uczących się stacjonarnie podczas nauczania hybrydowego w dniach 17.05.2021r. – 28.05.2021r.
Co on oznacza?
– pierwsza lekcja na terenie szkoły dla każdej klasy zostanie przeprowadzona przez nauczycieli w formie gier i zabaw integracyjnych;
– nie będzie w tych dniach sprawdzianów, kartkówek i zadań domowych;
– odpowiedzi ustne i zadania dodatkowe będą tylko dla chętnych uczniów;
– uczniowie nie będą rozliczani za czas nauczania zdalnego;
– na ile to będzie możliwe zajęcia będą mogły odbywać się wokół szkoły oraz w formie spacerów i wyjść do parku, do lasu itp.;
– skupimy się na relacjach, integrowaniu i poznaniu się na nowo;
– oferujemy wsparcie ze strony nauczycieli i zespołu pomocy psychologiczno – pedagogicznej, a także uśmiech, dobre słowo i duuuużo cierpliwości 🙂

Do zobaczenia,
Dyrekcja i Nauczyciele