You are currently viewing Apel Bezpieczne wakacje

Apel Bezpieczne wakacje

Zakończenie roku szkolnego to czas radości i zasłużonego wypoczynku.
Przed nami wakacje, które są idealnym momentem na relaks, podróże i spędzanie czasu z bliskimi. Jednakże, aby ten okres był naprawdę udany, nie możemy zapominać o podstawowych zasadach bezpieczeństwa.

Apel o bezpiecznych wakacjach, który dzisiaj obejrzeliśmy w wykonaniu klasy 2d, przypomina nam, jak ważne jest dbanie o siebie i innych. Bezpieczeństwo nad wodą, ochrona przed słońcem, odpowiednie przygotowanie do górskich wędrówek, przestrzeganie przepisów ruchu drogowego oraz ochrona przed kleszczami
– to tylko niektóre z kluczowych aspektów, na które warto zwrócić uwagę.

Pamiętajmy, że stosowanie się do tych prostych, ale jakże ważnych zasad, pozwoli nam uniknąć nieprzyjemnych sytuacji i w pełni cieszyć się letnim wypoczynkiem. Dbajmy o siebie nawzajem, bądźmy odpowiedzialni i świadomi zagrożeń, które
mogą pojawić się w czasie wakacji.

Życzymy Wam wszystkim wspaniałych, radosnych i przede wszystkim bezpiecznych wakacji! Wróćcie we wrześniu wypoczęci, pełni energii i gotowi na nowe wyzwania.

Również dziś uczniom zostały wręczone nagrody w konkursach organizowanych
w ciągu roku szkolnego, co było wspaniałym uhonorowaniem ich ciężkiej pracy
i zaangażowania.