Dnia 25 czerwca 2026 roku podczas szkolnej uroczystości wręczono nagrody i dyplomy laureatom oraz uczestnikom konkursów, które odbyły się w drugim semestrze roku szkolnego. Doceniono zaangażowanie, talent i wysiłek uczniów, życząc im dalszych sukcesów.
Ważnym punktem dnia był również apel pod hasłem „Bezpieczne wakacje”, podczas którego przypomniano najważniejsze zasady bezpiecznego wypoczynku, aby nadchodzące wakacje były czasem radości i odpowiedzialnego spędzania wolnego czasu.
Odbyło się również zakończenie Roku Katechetycznego. Z tej okazji społeczność szkolna uczestniczyła we Mszy Świętej, podczas której dziękowano za miniony rok szkolny.












