sp 2 niepołomice

Weekend z COOLturą

Logo Szkoły

Sekretariat czynny:

Pn - Pt 7.40 - 15.30
Rok Szkolny 2020/2021

Weekend z COOLturą

Innowacja Weekend z COOLturą realizowana jest w szkole od 2018 roku. Została opracowana, by wyjść naprzeciw oczekiwaniom uczniów, wesprzeć ich w rozwijaniu indywidualnych pasji i zainteresowań. Weekend z COOLturą ma też pokazać i promować alternatywne do grania na komputerze czy oglądania telewizji, sposoby spędzania wolnego czasu. Celem innowacji jest ponadto zainteresowanie uczniów szeroko pojętą kulturą, kształcenie właściwych zachowań i postaw w takich miejscach, jak np. kino, teatr, muzeum oraz integracja uczniów z różnych klas.

Innowacja została opracowana dla uczniów z klas 4-8. Polega ona na organizowaniu comiesięcznych, weekendowych wyjazdów do teatru, kina, muzeum, na balet czy mecz. W każdym wyjeździe może wziąć udział inna grupa uczniów. Koszty pokrywane są przez rodziców. 

Podążaj za nami

Media społecznościowe