You are currently viewing Wyróżnienie w zakresie doradztwa zawodowego

Wyróżnienie w zakresie doradztwa zawodowego

30 sierpnia 2024r. w Małopolskim Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Krakowie odbyła się konferencja „Każdy nauczyciel jest doradcą zawodowym” podsumowująca cykl spotkań „Odczarowujemy doradztwo zawodowe”. Podczas konferencji Szkoła Podstawowa nr 2 w Niepołomicach otrzymała certyfikat „Szkoły wspierającej wybór zawodu”. Warto zaznaczyć,
że w tym projekcie wzięło udział 723 szkoły z całej Polski, a 23 szkoły zostały nagrodzone certyfikatem. Nasza szkoła znalazła się w ścisłej czołówce, zajmując II miejsce. Ponadto podczas konferencji p. Anna Kokoszka, szkolny doradca zawodowy wzięła udział w panelu dyskusyjnym jako panelista i podzieliła się z uczestnikami swoim doświadczeniem dotyczącym wdrażania do praktyki szkolnej różnych rozwiązań z zakresu doradztwa zawodowego.

Anna Kokoszka

szkolny doradca zawodowy