You are currently viewing Wspólne odkrywanie Puszczy

Wspólne odkrywanie Puszczy

Dawno nie byliśmy razem, klasowo, na świeżym powietrzu, nie było okazji żeby coś wspólnie zrobić i zintegrować się jeszcze mocniej (zachowując oczywiście odpowiednie zasady bezpieczeństwa).

Wczoraj i miejsce i pogoda nam sprzyjały, a obecność pana Michała Wieciecha (Nadleśnictwo Niepołomice) pozwoliła nauczyć się dodatkowo czegoś nowego i zrobić coś pożytecznego. Planując integracyjno- edukacyjny spacer, zabraliśmy worki na śmieci aby posprzątać teren, którym szliśmy, Znajdowane “skarby” omawialiśmy pod kontem zagrożenia jakie stanowią dla naszego środowiska i Puszczy.

Fajnie razem spędzać czas, ucząc się czegoś i robiąc coś pożytecznego dla Puszczy i siebie – czystymi ścieżkami spaceruje się przyjemniej.
Panie Michale – dziękujemy, mamy nadzieje, na kolejne, wspólne odkrywanie Puszczy 🙂