You are currently viewing Przegląd poezji Jana Brzechwy w oddziałach przedszkolnych

Przegląd poezji Jana Brzechwy w oddziałach przedszkolnych

12 maja w naszej szkole odbyły się Potyczki z Poezją Jana Brzechwy.

Dzieci uczęszczające do oddziałów przedszkolnych recytowały wybrane wiersze słynnego poety oraz wspólnie z widownią zaśpiewały znane piosenki z „Akademii Pana Kleksa”. Wszystkie dzieci pięknie zaprezentowały twórczość Jana Brzechwy,
a swoje występy wzbogaciły o wspaniałe przebrania i rekwizyty. Pozostałe dzieci sprawdziły się w roli widowni, która gromkimi brawami nagradzała każdego uczestnika. Każdy mały artysta otrzymał dyplom i upominek. Jury wyróżniło również cztery najlepsze występy.

Serdecznie gratulujemy naszym najmłodszym artystom. Dziękujemy również rodzicom za pomoc i przygotowanie swoich pociech do występu.