You are currently viewing Pogadanka na temat bezpieczeństwa na drodze i noszenia odblasków

Pogadanka na temat bezpieczeństwa na drodze i noszenia odblasków

Nasze dalsze działania w związku z  XII Edycją Małopolskiego Konkursu „Odblaskowa Szkoła”.

20 października 2022 roku odbyło się spotkanie z Policjantami. Nasi goście opowiadali dzieciom o bezpiecznym poruszaniu się pieszych i rowerzystów  w ruchu drogowym, telefonach alarmowych oraz oczywiście o odblaskach. Zaprezentowali też swoje umundurowanie i wyposażenie niezbędne podczas wykonywanej służby.  Sprawdzili również wiedzę dzieci i okazało się, że doskonale poradziły sobie odpowiadając na pytania funkcjonariuszy. 

Na koniec spotkania zaprezentowały się odblaskowe cheerleaderki.

Ogromną atrakcją dla dzieci okazała się możliwość obejrzenia radiowozu.