You are currently viewing Konkurs plastyczny Portret św. Mikołaja

Konkurs plastyczny Portret św. Mikołaja

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu za trud włożony w przygotowanie prac i zapraszamy po odbiór nagród oraz upominków do budynku szkoły.

Nagrodzone prace:
kategoria klasy 0-IV
– Marcelina Gocoł 4b
– Julia Zaręba 4c
– Wiktoria Strózik 4a
– Julia Zielińska 4c
– Dominik Fraś 2b

kategoria klasy V-VIII
– Zofia Jurkiewicz 6b
– Justyna Gubała 6b
– Emilia Kołodziej 8b
– Gabriela Karasińska 7d
– Piotr Omilianowski 6f

Upominki otrzymują również pozostali uczestnicy konkursu:

Banat Nikola, Bester Olga, Bulczyńska Elena, Curyło Matylda, Cygal Emilia, Francuz Oliwia, Frąś Aleksandra, Gajoszek Malwina, Gąsior Bartosz, Gubała Jagoda, Janeczko Zofia, Jasielska Kamila, Jurkiewicz Oliwia, Kisiel Aleksandra, Krechowiecka Zofia, Krupa Nicole, Kurczyna Kuba, Kusina Norbert, Maiskyi Maksym, Maj Aleksandra, Malarz Natalia, Mardosz-Lisak Jan, Matuła Natalia, Mendela Karolina, Momro Lennox, Mucha Tytus, Obrok Krzysztof, Opaliński Wojciech, Pieczonka Paweł, Polishchuk Anna, Przybyło Emilia, Radziszowski Rafał, Radziszowska Karolina, Rak Franciszek, Repp Hordii, Repp Nestor, Rudek Wiktoria, Sacharzec Franciszek, Sacharzec Pola, Simkiewicz Filip, Sowa Kaja, Sowa Mila, Stępniowska Karina, Szornel Weronika, Tchórz Agata, Warchołek Amelia, Wyczesana Oliwia, Zaręba Kalina, Zielonka Grzegorz.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi pracami naszych uzdolnionych uczniów: