You are currently viewing IV Gminny Konkurs Plastyczny „Niepełnosprawni Poznaj- Zrozum- Wspieraj”

IV Gminny Konkurs Plastyczny „Niepełnosprawni Poznaj- Zrozum- Wspieraj”

Miło nam poinformować że trzy uczennice z naszej szkoły zostały laureatkami IV Gminnego Konkursu Plastycznego „Niepełnosprawni Poznaj- Zrozum- Wspieraj”.
W kategorii klas 4-8 Julia Żarek z kl.7c zajęła II miejsce a Kalina Zaręba z kl. 5a  III  miejsce. W kategorii klas młodszych III miejsce zajęła Lilianna Nawrot z klasy 2e. Serdecznie gratulujemy!

Konkurs został rozstrzygnięty i zorganizowany w ramach VIII Gminnego Dnia Osób Niepełnosprawnych obchodzonego
pod hasłem „Silniejsi mocą przyjaźni” zorganizowanego przez Szkołę Podstawową z Oddziałami Integracyjnymi
w Zabierzowie Bocheńskim.

1 grudnia 2023 roku przedstawiciele naszej szkoły brali udział w VIII Gminnym Dniu Osób Niepełnosprawnych
pod hasłem: ” Silniejsi mocą przyjaźni ” organizowanym przez  Podczas tego pięknego wydarzenia rozstrzygnięty został
IV Gminny Konkurs Plastyczny „Niepełnosprawni Poznaj- Zrozum- Wspieraj”. Troje uczniów naszej szkoły zostało laureatami. Liliana Nawrot z kl. 2e w kategorii klas 1-3 zajęła III miejsce, natomiast w kategorii klas 4-8 Julia Żarek z kl.7c zajęła II miejsce i Kalina Zaręba z kl. 5a zajęła III miejsce.
Laureatkom konkursu serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.