You are currently viewing Dzień Dobrych Uczynków!!!

Dzień Dobrych Uczynków!!!

Biblioteka szkolna zachęca do wzięcia udziału w obchodach Dnia Dobrych Uczynków, który przypada na 19 maja (środa). Inicjatorem święta jest Fundacja Ekologiczna Arka, która od 2005r. nakłania wszystkich do podejmowania różnych działań na rzecz ludzi, zwierząt i przyrody.
W tym roku i my przyłączamy się do świętowania Dnia Dobrych Uczynków. Zachęcamy Uczniów, Rodziców i Nauczycieli do włączenia się w akcję czynienia dobra.
Drodzy Uczniowie!!! Zróbcie w dym dniu coś dobrego, ale bezinteresownie… może pomóżcie w sprzątaniu domu, skoście trawnik, zróbcie zakupy starszej sąsiadce, posprzątajcie swoje osiedle, zasadźcie kwiaty w ogródku, pobawcie się z młodszym rodzeństwem, podarujcie komuś ręcznie robiony prezent lub po prostu dobre słowo…
Z okazji Dnia Dobrych Uczynków wykonajcie pracę plastyczną czy zdjęcie obrazujące ideę tego święta lub po prostu opiszcie swój dobry uczynek. Fotografie wyślijcie przez Outlooka na adres mailowy: 4526980@sp2niepolomice.pl. Prace plastyczne i opisy możecie przynieść do biblioteki szkolnej lub zrobić ich zdjęcia i również wysłać na podany powyżej adres.
Na Wasze dzieła czekamy do 23 maja 2021r. Najciekawsze pomysły zostaną opublikowane na stronie i fb szkoły!!!