You are currently viewing Konkurs plastyczny – ORSZAKOWA KORONA

Konkurs plastyczny – ORSZAKOWA KORONA

• Post author:
  • Post category:Konkursy

Po kilkuletniej przerwie wraca do Niepołomic Orszak Trzech Króli.

Zapraszamy wszystkich do udziału w tym wielkim, rozkolędowanym wydarzeniu.

Przemarsz Orszaku rozpocznie się 6 stycznia o godz. 12.15.

Nasza szkoła wciela się w tym roku w orszak króla Kacpra (czerwonego). Zapraszamy wszystkich, dużych i małych, w czerwonych pelerynach lub czerwonych czapkach i kurtkach, z koronami na głowach ,na to wielkie radosne wydarzenie.

W związku z Orszakiem Burmistrz Miasta i Gminy Niepołomice zaprasza uczniów do wzięcia udziału w konkursie plastycznym.
1) Zadanie konkursowe polega na wykonaniu korony (tak, żeby można było ją włożyć na głowę:))
2) Do gotowej korony należy dołączyć wypełnioną kartę uczestnika (w załączniku)
3) Korony uczniowie przynoszą do swojego wychowawcy, do 2 stycznia (poniedziałek).
4) Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród na etapie szkolnym odbędzie się w szkołach, natomiast na etapie gminnym podczas Orszaku Trzech Króli, na Zamku w Niepołomicach.
5) Warunkiem odebrania nagrody na etapie gminnym jest obecność uczestnika konkursu lub jego opiekuna.

.